środa, 18 maja 2011

Terminy kursów decoupage - maj i czerwiec

Po majówkowym rozleniwieniu czas zacząć wiosenny sezon na kursy decoupage. Tym razem obrodziło w nowe tematy. Ponieważ zrobiło się ciepło i pewnie większość z Was będzie chciało spędzać weekendy na łonie natury, więc postanowiłam w tych dwóch miesiącach skupić się na kursach prowadzonych w ciągu tygodnia (kursy czterogodzinne).

Jeszcze w tym tygodniu odbędą się dwa kursy: "Crackle jednoskładnikowy" oraz "Podstawy decoupage (technika serwetkowa)". W następnym tygodniu, z racji zbliżającego się dnia dziecka zapraszam na kurs, na którym pokażę, jak wykonać obrazek dla dziecka. Będzie on na pewno miłym prezentem dla Waszych pociech. Przykładowy obrazek można zobaczyć w tym poście. Kilka dni później będziemy robiły następny prezent, tym razem dla mężczyzny. Będzie to chustecznik. Na koniec maja kurs z sospeso, na którym poznacie jedną z metod wykonywania prac tą techniką - zrobicie na nim biżuterię.

A co nowego w czerwcu? Przede wszystkim ozdabianie podobrazia. Przyklejanie papieru na podobraziu (a nie jest to wcale łatwe), masy strukturalne, praca z szablonami. Na zdjęciu poniżej przykładowy obraz - ten wykonywany na kursie będzie mniejszy, żebyście spokojnie zdążyły go skończyć.Kolejną nowością jest decoupage hiszpański. Co to jest i jak to wygląda opiszę niedługo, wtedy też zamieszczę zdjęcie pracy. Na razie hasłowo, jakie tematy będą na tym kursie poruszane (oj sporo będzie wiedzy do przyswojenia): praca z szablonami, zdobienie formatek z MDF-u, jak pracować z woskami i patynami do postarzania przedmiotów, wykorzystywanie mas strukturalnych.

I na koniec nowości złocenia na szkle. Ozdobiony przeze mnie przedmiot grzecznie czeka na zrobienie zdjęć, jak tylko zajdą w tym samym czasie dwa zdarzenia: wolna chwila i ładna pogoda, zlituję się nad nim i zrobię mu sesję fotograficzną :).

Zapraszam do zapoznania się z pełnym terminarzem kursów. A jeżeli nie znajdziesz dogodnego dla siebie terminu, skontaktuj się ze mną, być może mi będzie łatwiej dostosować się do Ciebie :).
Share/Bookmark

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...