Terminy

Poniżej przedstawiam moją ofertę warsztatów i kursów kreatywnych. Kursy odbywają się w mojej pracowni:

ul. Podskarbińska 32/34, bud. 54 lok. 30, I p, w Warszawie (sprawdź, jak do mnie dojechać).

A jeżeli jesteś z innego zakątka Polski, np. Wrocławia, Krakowa, Bydgoszczy, Rzeszowa, Szczecina ... (mogłabym wymieniać wszystkie miasta i miasteczka w Polsce, tylko po co?) to możemy porozmawiać o zorganizowaniu takiego kursu w Twojej miejscowości.

Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje niezbędne do zapoznania się z moją ofertą (m.in. terminy kursów, ceny). Jeżeli nie znalazłaś dogodnego dla siebie terminu lub masz jakąkolwiek inną sugestię, napisz do mnie lub zadzwoń (+48 601 356 320), uzgodnimy szczegóły.

Jak zapisać się na kurs / warsztaty i potwierdzić uczestnictwo

Bardzo prosto :). Przy każdym kursie znajduje się przycisk. Wystarczy w niego kliknąć i zostaniesz przekierowana na stronę, na której będziesz mogła wybrać liczbę i rodzaj biletu. Po zapłaceniu za niego przelewem bankowym lub kartą kredytową, drogą mailową dostaniesz wiadomość z biletem, który należy wydrukować i przynieść go ze sobą na kurs. Prościej się chyba nie da :). Istnieje również możliwość zapłacenia w ten sposób jedynie zaliczki (w wysokości 50 zł), resztę należności zapłacisz na kursie. Zapraszam.

Aktualne terminy:


Share/Bookmark
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...