niedziela, 20 marca 2011

Nowe terminy kursów - marzec - maj 2011

Jutro pierwszy dzień wiosny, najwyższy czas rozpocząć kursy. Jeszcze w marcu zapraszam na dwa kursy: "Podstawy decoupage" oraz "Masy strukturalne". W czasie tego drugiego kursu, zapoznam Ciebie nie tylko z masami półpłynnymi (tutaj możesz zobaczyć, jak je można wykorzystać) ale również z masami "stałymi", np. masą DAS. Będziesz w niej odciskała różne formy i uczyła się, jak nią ozdabiać przedmioty.

W kwietniu czas na jajca. Na początek będzie zapowiadany wcześniej kurs zdobienia trzech wydmuszek gęsich w komplecie z talerzem szklanym. Niedługo pokażę ich zdjęcia. To będzie taki kurs w stylu 2w1, czyli nauczysz się zarówno zdobienia wydmuszki jak i szkła. Między innymi pokażę Tobie, jak przy użyciu patyny postarzać decoupage wykonany na szklanym przedmiocie. Drugi kurs "jajcarski" to ozdabianie formatek z MDF-u w kształcie jajek. Duży nacisk będzie położony na postarzanie. I ostatni to "Print room na jajku biskwitowym". Nauczysz się specyfiki pracy z być może nowym dla Ciebie materiałem, jakim jest biskwit oraz poznasz technikę print room. Czyżby kolejne 2w1 :)?

W połowie kwietnia po raz pierwszy kurs z techniki sospeso. Poznasz trzy sposoby pracy tą metodą. A na początku maja zapraszam na kurs tematyczny. W jego trakcie ozdobisz chustecznik dla mężczyzny.

To tak na razie w wielkim skrócie. Niedługo pokażę więcej zdjęć, czekam tylko na sprzyjające robieniu zdjęć światło. A teraz zapraszam do zapoznania się z terminami kursów decoupage.

Na koniec na wszelki wypadek chcę przypomnieć o zmianie adresu :). Obecnie kursy prowadzone są na ul. Oleandrów 7 m 4 (Śródmieście). Mapkę dojazdu oraz czym dojechać znajdziesz tutaj. Pomimo nadal trwającego rozpakowywania paczek (nie zdawałam sobie sprawy ile ja tego mam :) ) zapraszam również na zakupy do sklepu stacjonarnego.
Share/Bookmark

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...