poniedziałek, 28 marca 2011

Relacje z kursów decoupage

W minioną sobotę odbył się pierwszy (w nowym miejscu) kurs "Podstawy decoupage". W kameralnym gronie Kursantki były przeze mnie wprowadzane w tajniki pracy z tą techniką. Podczas tego kursu padł rekord wiekowy, ponieważ jedna z Kursantek liczyła sobie 15 lat. Budujące jest to, że są młodzi ludzie, którzy zamiast siedzieć przed komputerem wolą spędzać czas twórczo.

Karolina, 15 lat

Karolina, 15 lat

p. Małgorzata

p. Małgorzata

p. Beata

p. Beata


Share/Bookmark

3 komentarze:

  1. Jestem aktywną kursantką kształcącą się pod okiem P.Małgorzaty.Jestem pod wrażeniem Jej profesjonalizmu,oraz luksusu jaki zapewnia swoim uczennicom podczas kursów.Szkolenia prowadzone są na na najwyższym poziomie:kameralne grupy,a więc prawie indywidualne nauczanie,doskonałe warunki lokalowe,pełen dostęp do wszystkich materiałów,świetne oświetlenie no i cudowna aura,aż nie chce się wracać do domu.Pani Małgorzata,to osoba kulturalna,życzliwa bardzo ciepła i cierpliwa.Zapewnia komfort nie tylko duchowy.Przerwa na gorący posiłek ,jest miłym przerywnikiem,i czasem rozmowy na różne ciekawe tematy.W galerii oko cieszą cudowne prace wyczarowane przez Panią Małgorzatę,obok świetnie zaopatrzony sklep,któremu nie można się oprzeć.Po prostu prawdziwe urokliwisko!

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam to magiczne miejsce.Szkolenia są fantastyczne.Ogromna wiedza P.Małgosi profesjonalne podejście do kursantek i wspaniała atmosfera sprawiają,że chce się tu bywać codziennie.Dziękuję.Anka

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...