czwartek, 9 września 2010

Decoupage przy kawie

Czasami dobrze spotkać się przy pachnącej kawie z dobrymi znajomymi i mile spędzić czas na pogawędkach. A dlaczego nie wykorzystać tego czasu i przy okazji stworzyć coś pięknego, na przykład zrobić oryginalne prezenty na nadchodzące święta Bożego Narodzenia czy Mikołajki, albo imieniny czy tez urodziny?. A może również, tak zupełnie przy okazji, podszkolić się w technice decoupage?

Zapraszam Ciebie do mojej pracowni na „Decoupage przy kawie”. To taka forma spotkań towarzyskich, na których przy filiżance pachnącej kawy lub, jeżeli wolisz, herbaty, możesz tworzyć piękne przedmioty w miłym gronie. Spotkania te mogą być jednorazowe, mogą odbywać się regularnie lub raz na jakiś czas wtedy, gdy Ciebie i Twoje znajome najdzie na to ochota.

Dlaczego miałabyś skorzystać z tej propozycji? Z mojej strony otrzymasz:
  • miejsce do twórczej pracy, którego wielu z nas brakuje w domu,
  • dostęp do preparatów, narzędzi i farb, na które nie będziesz musiała wydawać pieniędzy,
  • moją pomoc,
  • i oczywiście tytułową kawę / herbatę i coś słodkiego do tego (i nie mam tu na myśli cukru czy też słodziku)
i to wszystko wliczone w cenę. Koszt takiego spotkania to 25 zł / godzinę.

Na spotkanie możesz przyjść z własnym przedmiotem i wyciętymi wzorami, a możesz wszystko zakupić u mnie i robić od zera. Zostawiam Tobie wolny wybór. Jeżeli będziesz tego potrzebowała, mogę Tobie doradzić, pokazać jak coś zrobić efektywniej, prościej, lepiej.

Jeżeli jesteś zainteresowana, skontaktuj się ze mną, porozmawiamy i ustalimy terminy, godziny, dogramy szczegóły. Zapraszam

Share/Bookmark

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...