piątek, 24 września 2010

Kurs "Zimowy krajobraz w wydmuszce"

Wielkimi krokami zbliżają się kolejne Święta Bożego Narodzenia. Chcesz przygotować świąteczny wystrój, ale ... znowu bombka? Chciałabym coś innego, oryginalnego. A dlaczego nie stworzyć zimowego krajobrazu w jajku? A dokładniej w połówce wydmuszki strusiej? Zobacz, jak oryginalny wystrój można stworzyć:


Zapraszam Ciebie na kurs, na którym krok po kroku poprowadzę Ciebie przez wszystkie etapy tworzenia miniaturowego świata.

Czego się nauczysz:

 1. Tworzyć wypukłe wzory
  Zapoznam Ciebie z jedną z technik 3D, która pozwala tworzyć bardziej realistyczne i przestrzenne prace: kolumienki, drzwi i okna ... itd.
 2. Wykorzystywania masy strukturalnej
  do tworzenia ciekawych faktur zdobionych powierzchni. Przekonasz się, że nie jesteś skazana tylko na malowanie farbami.
 3. Z czego stworzyć miniaturkę
  Z czego zrobić drzewka, jak z masy rzeźbiarskiej wykonać realistycznie wyglądający ceglany mur, co wykorzystać do zrobienia płotu, a co do ścieżki.
 4. Z czego wykonać śnieg
  Jest dużo preparatów dostępnych na rynku mogących imitować śnieg, zarówno specjalnie produkowanych dla hobbystów jak i ich zamienników. Które wybrać, czym się różnią, jakie mają wady i zalety - na tym kursie na te pytania otrzymasz odpowiedź.
Co zabierzesz ze sobą?

Przede wszystkim wiedzę :). Poza tym na kursie wykonasz jedną miniaturkę w połówce wydmuszki strusiej. Co zostanie w niej zastosowane w dużej mierze będzie zależało od ukształtowania samej skorupki.

Co jeszcze powinnaś wiedzieć?

W dniu kursu masz 5% rabatu na zakupy dokonane w sklepie stacjonarnym.

Nie zabieraj ze sobą jedzenia. Nie będziesz głodna :). W trakcie kursu przewidziana jest przerwa na ciepły, pełnowartościowy posiłek przygotowany przez firmę cateringową. Do tego słodki poczęstunek oraz kawa, herbata i zimne napoje w dowolnej ilości.

Po zakończeniu kursu jesteś pod moją opieką. Zdaję sobie sprawę, że na kursie wszystko jest jasne. A potem w domu ... kurcze, jak to było... A więc dzwoń, pisz maila, przyjdź do pracowni i ... męcz mnie. Obiecuję, że nie zostawię Ciebie bez pomocy.

Jeżeli masz jeszcze wątpliwości, zapraszam Ciebie do mojej pracowni, żebyś mogła obejrzeć moje prace. Zapraszam również na mój blog z pracami. Przeczytaj także opinie innych uczestniczek moich kursów.

Zapoznaj się z terminami kursów decoupage oraz cennikiem.

Kontakt ze mną

Małgorzata Taubert
telefon: +48 601 356 320
mail: pracownia@goha.pl
Share/Bookmark

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...