piątek, 3 września 2010

Warsztaty ze zdobienia mebli

Są to spotkania odbywające się w mojej pracowni na ul. Oleandrów 7 lok. 4. Terminy spotkań znajdziesz na tej stronie. Możemy umówić się również indywidualnie.

Co i jak będziemy ozdabiać?

Ozdabiać będziemy małe, średnie i duże formy meblowe - wybór należy do Ciebie. Możesz przyjechać z własnym meblem lub skorzystać z oferty, jaką mam w sklepie stacjonarnym. Mebel będzie ozdabiany tak, by pasował do Twojego wnętrza lub tak, byś mogła poznać interesujące Ciebie techniki zdobnicze. Praca z danym meblem będzie zależna od jego stanu użytkowania (czy jest to stary mebel czy nieużywana świerzynka). Pracować będziemy w indywidualnym tempie każdego z uczestników oraz w trybie wysychania poszczególnych preparatów.

Ile będą trwały takie spotkania?

To zależy od Ciebie. Możesz przyjechać na 10 godzin, a możesz na 2, 3, 4 ...itd., w dogodnych dla Ciebie godzinach (np. 16-19 albo 15-17 albo 14-20 itd.). Wszystko zależy od tego ile masz wolnego czasu lub ile czasu chcesz przeznaczyć na naukę.

Jaka jest cena i co w zamian dostajesz?

Koszt zajęć to 35 zł za godzinę. W zamian w ramach zajęć otrzymujesz:

  • dostęp do preparatów i narzędzi potrzebnych w czasie zdobienia (niestety prócz żywicy szklącej - to dla zainteresowanych szkliwieniem);
  • dostęp do mojej wiedzy - jestem w tym czasie do Twojej dyspozycji;
  • słodki poczęstunek, napoje, kawa, herbata - dla wszystkich osób.
Na warsztatach możesz pracować z meblem aż do końcowego lakierowania albo, jeżeli stwierdzisz, że już dalej dasz sobie sama radę, przerwać i dokończyć samodzielnie w domu w dowolnym momencie.

Jak zapisać się na warsztaty?

Na zajęcia możesz zapisać się wysyłając wiadomość na mail pracownia@goha.pl  albo telefonicznie pod numerem 601 356 320. Potwierdzeniem uczestnictwa oraz zarezerwowania miejsca jest wpłata na konto równowartości dwóch godzin, czyli 50 zł:

mBank, Bankowość Detaliczna BRE Banku SA
80 1140 2004 0000 3402 3206 4146Liczba uczestników

Maksymalną liczbę uczestników ustalam indywidualnie w zależności od wielkości zdobionych mebli (niestety moja pracownia nie jest z gumy - a szkoda). Mogę Ciebie zapewnić, że będę tak dobierać liczbę uczestników warsztatów, żebyś mogła swobodnie zdobić mebel i żebym mogła wystarczająco dużo czasu Tobie poświęcić.

Oferta dla osób z Warszawy i okolic

Jeżeli posiadasz mebel, który będzie ciężko przewieźć do pracowni, to też możesz skorzystać z oferty. Jak? Przyjadę do Ciebie i będziemy go ozdabiać u Ciebie w domu. W trakcie pierwszego spotkania obejrzę mebel i uzgodnimy dogodne dla nas dni naszych spotkań (za to nie płacisz ani złotówki). Na następnym spotkaniu wspólnie z Tobą uzgodnię, co będziemy robić i potem zabieramy się do pracy. Koszt zajęć to również 35 zł za godzinę. Cena dotyczy samych zajęć, być może będę musiała doliczać koszty dojazdu. Ale to już ustalimy indywidualnie (będzie to zależne od odległości). Na zajęcia przywiozę oczywiście ze sobą wszystko to, co w danym momencie będzie nam potrzebne do pracy.

Mieszkasz daleko od Warszawy ...

i myślisz, że nie będziesz miała możliwości uczestniczyć w takich warsztatach? To pewnie ucieszy Cię wiadomość, że przyjazd w Twoje okolice nie stanowi dla mnie większego problemu (może poza logistycznym). No cóż, pewnie jesteś świadoma, że takie warsztaty będą kosztować więcej, ale możesz spróbować ten wzrost kosztów ograniczyć. W jaki sposób? Podejrzewam, że skoro wykazujesz chęć ozdabiania mebli, to musisz być osobą nie bojącą się wyzwań :). Zorganizuj wiekszą grupę równie "zdeterminowanych" znajomych (no i jakieś miejsce, żeby wszystko i wszystkich pomieścić), a koszty podróży i noclegów rozłożą się na więcej osób. Dodatkowo za swoją pracę dostaniesz wynagrodzenie. Jakie? Za każdą osobę przyprowadzoną przez Ciebie na zajęcia otrzymasz 10% rabatu od kwoty, którą dana osoba zapłaci lub jeżeli będzie ona dłużej na zajęciach od Ciebie, 10% od kwoty, którą Ty będziesz miała do zapłacenia.

Zaciekawiłam Ciebie? Skontaktuj się ze mną, a uzgodnimy szczegóły:

Share/Bookmark

1 komentarz:

  1. Wybrałam się na kurs zdobienia mebli jako na kolejny u Gosi. To niesamowite jak działa atmosgera tego miejsca - już od wejścia w ulicę Różaną wyczuwa się inną atmosferę, spokojniejszy rytm miasta , tak więc wypijam kawkę w Lokalnej i powoli kieruję się na warsztaty do Gosi. I choć nie były to pierwsze warsztaty to miałam pewne obawy dotyczące pracy z większą powierzchnią. Jedno jest pewne wkraczając w królestwo UROKLIWISKA nie można poczuć się źle. Gosia doradza pomaga i dokarmia ciasteczkami owsianymi. Wszystko odbywa się w przepięknej scenerii prac już wykonanych z decoupage, ceramiki - słowem królestwo i i balsam dla oczu i duszy.Polecam!!!
    Karolina Szadurska

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...